Jako organizacja non profit funkcjonujemy dzięki stałym lub jednorazowym darowiznom. Jeśli chcesz dołączyć do grona Przyjaciół i Sponsorów dzięki którym możemy chronić i propagować uniwersalne wartości kultury tybetańskiej, wesprzyj działania Fundacji Rime.
Wszystkie wpłacone środki przeznaczamy na działania statutowe, a wszyscy w Fundacji pracujemy jako wolontariusze.

Fundacja powstała w 2016 roku i realizuje poniższe działania / projekty:

STREFA 108 – to projekt, który promuje i kultywuje kulturę i tradycje Dalekiego Wschodu w szczególności Tybetu poprzez następujące aktywności:

– naukę tybetańskiego oraz zajęcia z kaligrafii tybetańskiej

– tybetańska joga Neyang

– Sowa Rigpa – tradycyjna medycyna tybetańska

– kąpiele i masaże misami tybetańskimi wg. szkoły Petera Hessa

– kursy MBSR i mindfulness

BIBLIOTEKA I CZYTELNIA – oferuje nieograniczony i bezpłatny dostęp do książek o kulturze i filozofii Tybetu.

RIME PUBLISHING – wydawnictwo książek, broszur i tekstów tradycyjnych w ramach zadań statutowych.

WYDARZENIA– wykłady, warsztaty, koncerty mantr, pokazy filmów i fotografii podróżniczych.

Darowizna na konto bankowe

Zapisz się do newslettera, a będziesz raz w miesiącu otrzymywać informację o aktualnych wydarzeniach

ikona koło

KONTO OGÓLNE